Upravit stránku

Partneři

Značky a výrobci z nabídky ABRASIV

Jsme prodejcem široké škály nástrojů a profesionální techniky, u kterého naleznete produkty značek předních výrobců v té nejvyšší kvalitě. Vaše práce s nimi bude spolehlivá a bezpečná. Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili jejich přehled. Bude se vám hodit, ať už vybíráte nástroje pro průmysl, nebo řemesla.

Nevíte, jaký nástroj bude pro vaši práci ten nejlepší? Napište nám, rádi vám poradíme

OSBORN - DRONCO

Společnost DRONCO, od roku 2015 začleněná do skupiny OSBORN, patří k 5 hlavním evropským výrobcům brusiva. Své produkty dodává do 120 světových zemí. Sortiment firmy tvoří zejména brusné a řezné kotouče, diamantové kotouče a další nástroje. Výrobky DRONCO jsou oceňovány profesionály zejména pro svou výbornou a stabilní kvalitu.

3M

3M patří k firmám světového významu. Působnost společnosti zahrnuje brusivo i další sféry. Kromě samotné výroby klade 3M velký důraz na výzkum a vývoj nových technologií a produktů. V oblasti broušení a dokončovacích operací jsou velmi známé například brusné netkané textilie Scotch-Brite nebo přesně tvarované zrno CUBITRON II, které využijete pro brusné a řezné kotouče, fíbrové disky a další nástroje.

SAIT

Italská firma SAIT je jedním z největších výrobců brusiva na světě. Svou produkci zaměřuje na brusivo na podložce. Mezi výrobky firmy najdeme brusná plátna a papíry (externí odkaz) (nové okno), fíbrové disky a brusné i řezné kotouče. Všechny produkty splňují nejvyšší průmyslové standardy.

SAIT své výrobky označuje dodáním přípon. Podle nich přesně poznáme, o jaké se jedná:


  • SAITAC (výrobky z brusného papíru)
  • SAITEX (výrobky z brusného plátna)    
  • SAITDISC (brusné fíbrové disky)
  • SAITPOL (výrobky z brusné netkané textilie)

GARRYSON

Značka Garryson v současné době patří do skupiny předního výrobce ATA GROUP, který se orientuje zejména na speciální nástroje a řešení pro strojírenské obory. Působí na všech předních trzích ve více než 60 světových zemích. V nabídce ABRASIV najdete zejména technické frézy GARRYSON.

BRUSH RESEARCH MANUFACTURING

Americký výrobce BRUSH RESEARCH MANUFACTURING se zaměřuje na produkci technických kartáčů. Sortiment společnosti obsahuje širokou škálu výrobků – minikartáče od průměru 0,8 mm, rourové i kotoučové kartáče – drátěné i nylonové. Unikátní jsou zejména honovací kartáče FLEX-HONE pro úpravu povrchu vnitřních válcových otvorů.

LEERING

Firma LEERING vyrábí tryskací kabiny pro profesionální používání. K dispozici máte standardní tryskací zařízení i modely, které mají speciální úpravy a příslušenství. Nabídku injektorových i přímotlakových tryskacích kabin tohoto výrobce najdete pod značkami NORMFINISH a MISTRAL. Získat můžete také kabiny pro mokré tryskání či techniku pro automatizované/robotizované tryskání.

Proč si vybrat ABRASIV?

  • široký sortiment s ověřenou kvalitou
  • technické poradenství
  • testování produktů u zákazníka
  • vlastní servis pro dodávané nářadí
  • expedice do 24 hodin
  • dodávky po celé ČR
Nahoru