Upravit stránku

Tryskací kabiny LEERING

Dodáváme holandské tryskací kabiny LEERING HENGELO. Tryskací zařízení tohoto předního výrobce jsou kromě kvality vyhledávány pro svou kompaktnost a prostorovou úspornost (veškeré komponenty vč. filtrace, odsávání a recyklace jsou umístěny v jedné pevné konstrukci).

Tryskací kabiny jsou používány pro celou řadu aplikací tryskáním v uzavřeném prostoru: čištění, odstraňování rzi a starých nátěrů, odjehlování, úprava povrchů - sjednocování, hrubování aj.

Modelové řady a systémy tryskání

Tryskací kabiny LEERING pro tryskání za sucha jsou  vyráběny ve 2 základních modelových řadách:

 • Normfinish pro profesionální použití v nejnáročnějších podmínkách (hromadná výroba apod.)
 • Mistral pro standardní tryskání

a ve 2 variantách podle použitého sytému:

 • injektorové tryskací kabiny DI, MI - Injektorový systém pracuje se 2 hadicemi napojenými na tryskací pistoli. Jedna přivádí stlačený vzduch, druhá pak tryskací médium ze zásobníku, které je přisáváno podtlakem (Venturiho princip) a následně urychlováno proudícím vzduchem. Injektorové tryskání umožňuje kontinuální provoz, je vhodné pro jemnější a lehčí tryskací materiály. Pořizovací náklady jsou nižší.
 • tlakové tryskací kabiny DP, MP - Systém přímého tlaku přivádí do tryskací pistole 1 hadicí tlakový vzduch již s obsahem tryskacího média. Ke smíšení dochází již před vstupem do hadice, kdy je z tlakového zásobníku médium vytlačováno do proudu stlačeného vzduchu. Tryskání přímým tlakem umožňuje lepší regulaci pracovního tlaku i množství obsahu tryskacího materiálu. Pracuje cyklicky. Je vhodné pro tryskání všemi typy tryskacího média. Hodí se pro širokou škálu aplikací, od jemného až po razantní tryskání.

Tryskací kabiny Normfinish DI - injektorové

Tryskací kabina LEERING Normfinish DI - přední pohled
Tryskací kabina LEERING Normfinish DI - zadní pohled

Tryskací kabiny Normfinish DP - tlakové

Tryskací kabina LEERING Normfinish DP - přední pohled
Tryskací kabina LEERING Normfinish DP - zadní pohled

Tryskací kabiny Mistral MI - injektorové

Tryskací kabina LEERING Mistral MI - přední pohled
Tryskací kabina LEERING Mistral MI - zadní pohled

Tryskací kabiny Mistral MP - tlakové

Tryskací kabina LEERING Mistral MP - přední pohled
Tryskací kabina LEERING Mistral MP - zadní pohled

Standardní tryskací kabiny mohou být dodávány i s určitými úpravami nebo příslušenstvím dle požadavků zákazníka. Kromě nich je možno po dohodě dodat i kabiny atypických parametrů dle dodané specifikace.

Tryskací kabiny pro mokré tryskání

Součástí sortimentu jsou rovněž kabiny pro mokré tryskání, ve kterých jsou tryskací materiály aplikovány proudem vody. Tryskání za mokra umožňuje v rámci jedné operace provést čištění, odmaštění i úpravu povrchu. Je určeno zejména pro choulostivé povrchy nebo tam, kde je požadována nízká drsnost.

Proces je bezprašný, šetrný k životnímu prostředí, tryskání je méně agresivní, nižší je i spotřeba abraziva a opotřebení dílů. Nehrozí riziko exploze.

Tryskací kabina Normfinish NP12 pro mokré tryskání
Tryskání za mokra je využíváno např. v autodílnách pro čištění automobilových komponentů - částí motorů, převodovek apod., v leteckém a vojenském průmyslu pro čištění a tryskání choulostivých povrchů, v železničních opravnách, pro čištění forem a řezných nástrojů atd.

Proč si vybrat ABRASIV?

 • široký sortiment s ověřenou kvalitou
 • technické poradenství
 • testování produktů u zákazníka
 • vlastní servis pro dodávané nářadí
 • možnost nákupu přes e-shop
 • expedice do 24 hodin
 • dodávky po celé ČR
Nahoru