Upravit stránku

Opatření proti koronaviru

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

v souladu se zpřísněnými opatřeními vlády ČR společnost ABRASIV zastavuje drobný prodej, vyžadující osobní odběr, a to vč. odběrů pro OSVČ nebo výrobní firmy.

Zboží lze vydat po předchozí úhradě bankovním převodem. Platby hotově nebo kartou až při výdeji nejsou možné. Pro dotazy volejte 326 551 311.

Z důvodu opatření zavedeného dopravcem není v současnosti možné zboží zasílat na dobírku. Využívejte prosím dočasně platbu bankovním převodem.

Veškeré objednávky jsou přijímány pouze písemně, tzn. mailem nebo prostřednictvím e-shopu, ev. telefonicky. Dodávky jsou realizovány prostřednictvím přepravních společností s úhradou předem nebo na dobírku. 

Ve snaze o minimální přímý kontakt i s řidiči přepravních společností jsou upraveny podmínky kontaktu, které jsou zveřejněny u vstupu do skladové haly.

Konzultace a technické poradenství na místě jsou zastaveny, ale zůstává varianta emailů, video hovorů a zaslání vzorků k nám pro opracování s naším následným doporučením možného řešení.

Rádi bychom vás informovali, že všichni naši výrobní partneři, kromě závodů v Itálii, i nadále zajišťují nerušený chod jejich výroby, bez omezení dodávek z důvodů virové epidemie.

Informace o situaci budeme průběžně aktualizovat.

Ing. Petra Hlavatá

Statutární ředitel

Nahoru